LATO 2019

 
 
Lato 2019
 
 Zapraszamy do spędzenia urlopu wakacyjnego w naszym ośrodku położonym w cichej i spokojnej dzielnicy Ustronia – Jaszowcu w Beskidzie Śląskim. Oferujemy pobyt w komfortowych pokojach hotelowych z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzowaną restaurację i dwie sale konferencyjne, domową kuchnię, miłą atmosferę oraz możliwość organizacji imprez dodatkowych (kuligi, ogniska, wieczory góralskie i taneczne). Dla osób ceniących ciszę i spokój – alejka „zdrowia” w bezpośrednim sąsiedztwie DW „Nauczyciel” będzie idealnym miejscem do spacerów. Duży, nowoczesny plac zabaw, to wspaniałe miejsce dla najmłodszych. Bliskość szlaków turystycznych zadowoli aktywnych turystów do poznawania piękna Beskidu Śląskiego.
Każdy z turnusów rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Doba hotelowa trwa od godz. 14 do godz. 10.

Turnus 7-dniowy HB – 699,00 zł./os.
(6 noclegów, 6 śniadań, 6 późnych obiadów)

Turnus 11-dniowy HB – 1160,00 zł./os.
(10 noclegów, 10 śniadań, 10 późnych obiadów)


Śniadania są w formie bufetu, obiady serwowane.
Dzieci do lat 10 rabat 30%.


   Do pokoi jednoosobowych i typu Comfort na zamówienie - dopłata w wysokości 10 PLN osoba/doba

Na terenie budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Obiekt i parking monitorowany całodobowo. Nie przyjmujemy zwierząt.
Podane ceny zawierają podatek VAT. Do podanych cen należy doliczyć opłatę uzdrowiskową, za każdy rozpoczęty dzień pobytu, pobieraną przez UM w Ustroniu w wysokości 3,00 PLN.  
Rezerwacja zostaje potwierdzona po wpłacie 40% zadatku na konto DW „Nauczyciel”. Nr konta do wpłat zadatku: 97 1050 1096 1000 0001 0102 4776. W opisie: zadatek na turnus od… do… Imię i nazwisko ilość osób. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszym Regulaminie http://ustron-nauczyciel.pl/regulamin

 
 
Wirtualny spacer

Ustroń

Ustroń/k Cieszyna malowniczo położona miejscowość w bramie doliny rzeki Wisły u podnóża Czantorii Wielkiej (995 m.) i Równicy (884m.). Centrum Ustronia rozciąga się wzdłuż Wisły, ale większość najnowszych domów i ośrodków wypoczynkowych usytuowana jest na terenie osiedli: Zawodzie na zboczu Równicy oraz Jaszowiec w dolinie potoku o tej samej nazwie. Centrum miasta położone jest na wysokości 360 m. npm., a poszczególne osiedla i przysiółki do 600 m. npm.

Sama miejscowość o długości ponad 15 km jest bardzo rozległa, bowiem obejmuje kilkanaście dolin i potoków wpadających do Wisły. Granice miasta przebiegają grzbietami górskimi Równicy od wschodu i Czantorii od południowego zachodu. Ustroń posiada dobre połączenia kolejowe i drogowe z całym krajem.

czytaj więcej

Jak do nas dojechać?