Pakiet Senior - grupy zorganizowane

Zapraszamy na siedmiodniowy Pakiet Senior, podczas którego odpoczniesz, zrelaksujesz się i przeżyjesz niezapomniane chwile spacerując Doliną Jaszowca. 

Przepiękna sceneria górskiej doliny sprawi, że nabierzesz nowych sił witalnych. 

 
Ilość dni - turnus Koszt turnusu
7 – dniowy
6 noclegów, 6 śniadań, 6 obiadokolacji
  630,00
11 – dniowy
10 noclegów,10  śniadań, 10obiadokolacji
  1020,00
 
Podane ceny obowiązują przy pobycie grup min. 20 osobowych
Do pokoi jednoosobowych i typu Comfort na zamówienie - dopłata w wysokości 10 PLN osoba/doba

Oferta obowiązuje w następujących terminach:
czerwiec, wrzesień - 15 grudzień   

Oferujemy pobyt w komfortowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzowaną restaurację i dwie sale konferencyjne, domową kuchnię, miłą atmosferę oraz możliwość organizacji imprez dodatkowych (kuligi, ogniska, wieczory góralskie i taneczne).

Turnus rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.
Doba hotelowa od 1400 do 1000.
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Do podanych cen należy doliczyć opłatę uzdrowiskową, za każdy rozpoczęty dzień pobytu, pobieraną przez UM w Ustroniu w wysokości 3,30 PLN.
 
Wirtualny spacer

Ustroń

Ustroń/k Cieszyna malowniczo położona miejscowość w bramie doliny rzeki Wisły u podnóża Czantorii Wielkiej (995 m.) i Równicy (884m.). Centrum Ustronia rozciąga się wzdłuż Wisły, ale większość najnowszych domów i ośrodków wypoczynkowych usytuowana jest na terenie osiedli: Zawodzie na zboczu Równicy oraz Jaszowiec w dolinie potoku o tej samej nazwie. Centrum miasta położone jest na wysokości 360 m. npm., a poszczególne osiedla i przysiółki do 600 m. npm.

Sama miejscowość o długości ponad 15 km jest bardzo rozległa, bowiem obejmuje kilkanaście dolin i potoków wpadających do Wisły. Granice miasta przebiegają grzbietami górskimi Równicy od wschodu i Czantorii od południowego zachodu. Ustroń posiada dobre połączenia kolejowe i drogowe z całym krajem.

czytaj więcej

Jak do nas dojechać?