Promocyjna oferta szkoleniowa

Promocyjna oferta szkoleniowa - jesień 2020

od 199,00 zł./osoba, 2 noclegi z wyżywieniem

- cena dotyczy pobytu HB w pokojach 2,3 osobowych w terminach od poniedziałku  do czwartku  – czerwiec, wrzesiń - grudzień (z wyłączeniem świąt)   
- pobyt od piątku do niedzieli - nocleg i wyżywienie HB od 229 zł.

- w cenie 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, oplata uzdrowiskowa

ORGANIZUJEMY, SZKOLENIA, SEMINARIA, KONFERENCJE ORAZ IMPREZY INTEGRACYJNE

DW Nauczyciel  jest idealnym miejscem przystosowanym do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, seminariów oraz imprez integracyjnych. Do dyspozycji Państwa oddajemy kompleksowo wyposażoną bazę konferencyjno-biznesową.
Dysponujemy 2 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi dla 120 i 40 osób wyposażonymi w sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy Internet.
Pełne zaangażowanie i doświadczenie personelu, perfekcyjne przygotowanie sal konferencyjnych  pod względem technicznym i estetycznym, są gwarancją powodzenia każdego organizowanego w DW  „Nauczyciel”  spotkania biznesowego i prywatnego.
Atrakcyjna lokalizacja, spokój, bliskość przyrody stwarzają wspaniałe warunki do połączenia pracy oraz relaksu.
Po męczących spotkaniach czy szkoleniach czas na odrobinę odprężenia!
Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy przygotowanych przez nas ofert relaksacyjnych.
W Sali restauracyjnej nie tylko podajemy codzienne posiłki, ale również możemy zorganizować imprezę dla ok. 80 osób z bankietem, DJ oraz grillem na zewnątrz ośrodka.
Posiadane doświadczenie pozwala na pomoc w organizacji całego pobytu (program wycieczki, przewodnik, kapela góralska, atrakcje regionu oraz Praga, Brno. Wiedeń, Budapeszt, Morawski Kras                    i Ołomuniec, Zabytkowe miasteczka w Czechach – Stramberk i Nowy Jicin ).
Menu ustalamy wspólnie z klientem, serwując tradycyjne potrawy kuchni polskiej jak i regionalnej.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Działem Marketingu. Przygotujemy indywidualną ofertę uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.


Telefony kontaktowe:  695 672 743 (800-1600) lub 33 854 2227 (całodobowy)
 

 
Wirtualny spacer

Ustroń

Ustroń/k Cieszyna malowniczo położona miejscowość w bramie doliny rzeki Wisły u podnóża Czantorii Wielkiej (995 m.) i Równicy (884m.). Centrum Ustronia rozciąga się wzdłuż Wisły, ale większość najnowszych domów i ośrodków wypoczynkowych usytuowana jest na terenie osiedli: Zawodzie na zboczu Równicy oraz Jaszowiec w dolinie potoku o tej samej nazwie. Centrum miasta położone jest na wysokości 360 m. npm., a poszczególne osiedla i przysiółki do 600 m. npm.

Sama miejscowość o długości ponad 15 km jest bardzo rozległa, bowiem obejmuje kilkanaście dolin i potoków wpadających do Wisły. Granice miasta przebiegają grzbietami górskimi Równicy od wschodu i Czantorii od południowego zachodu. Ustroń posiada dobre połączenia kolejowe i drogowe z całym krajem.

czytaj więcej

Jak do nas dojechać?