Sylwester

TURNUS SYLWESTROWO – NOWOROCZNY z BALEM

28.12.2018 – 5.1.2019

1070,00 zł./os. pakiet

(zawiera noclegi i 3 posiłki
od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu)


Z ZABAWĄ SYLWESTROWĄ

(muzyka na żywo, trzy gorące posiłki, przystawki, zimny bufet, butelka szampana na 4 os.)
 
Oferujemy pobyt w komfortowych pokojach hotelowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV, trzy posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu) klimatyzowaną restaurację i dwie sale konferencyjne, domową kuchnię miłą atmosferę oraz możliwość organizacji imprez dodatkowych (zamiast jednej kolacji – grill z grzańcem i konsumpcją, trzy wieczorki taneczne).
Bezpłatny monitorowany parking z dogodnym dojazdem.

Możliwość organizacji wycieczek z przewodnikiem za dodatkową opłatą (Cieszyn, Pętla Beskidzka). W przypadku własnego autokaru koszt przewodnika 35,00 zł./h. (Cieszyn 4/5h., Pętla Beskidzka – 7/8h.).
Kulig w Dolinie Czarnej Wisełki z biesiadą w Watrze – od 55,00 zł./os.

Dopłata do pokoi jednoosobowych – 60,00 zł./os.

Pokoje trzy osobowe – 899,00 zł./os./turnus

W obiekcie istnieje możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych wg cennika.

Turnusy rozpoczynają się obiadem w dniu przyjazdu, a kończą śniadaniem w dniu wyjazdu.
Doba hotelowa od 1400 do 1000. Na terenie budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Obiekt i parking monitorowany całodobowo.
Nie przyjmujemy zwierząt.
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Do podanych cen należy doliczyć opłatę uzdrowiskową, za każdy rozpoczęty dzień pobytu, pobieraną przez UM w Ustroniu w wysokości 3,00 PLN.
Wirtualny spacer

Ustroń

Ustroń/k Cieszyna malowniczo położona miejscowość w bramie doliny rzeki Wisły u podnóża Czantorii Wielkiej (995 m.) i Równicy (884m.). Centrum Ustronia rozciąga się wzdłuż Wisły, ale większość najnowszych domów i ośrodków wypoczynkowych usytuowana jest na terenie osiedli: Zawodzie na zboczu Równicy oraz Jaszowiec w dolinie potoku o tej samej nazwie. Centrum miasta położone jest na wysokości 360 m. npm., a poszczególne osiedla i przysiółki do 600 m. npm.

Sama miejscowość o długości ponad 15 km jest bardzo rozległa, bowiem obejmuje kilkanaście dolin i potoków wpadających do Wisły. Granice miasta przebiegają grzbietami górskimi Równicy od wschodu i Czantorii od południowego zachodu. Ustroń posiada dobre połączenia kolejowe i drogowe z całym krajem.

czytaj więcej

Jak do nas dojechać?