Sylwester i Nowy Rok

 
 
Turnus sylwestrowo-noworoczny
 

469,00 zł./os. pakiet 4 dni  
(zawiera 3 noclegi, 3 obiadokolacje i 3 śniadania,   rozpoczyna się od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu)

 599,00 zł./os. – pakiet 5 dni
(zawiera 4 noclegi, 4 obiadokolacje i 4 śniadania,   rozpoczyna się od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu) 

  739,00 zł./os. – pakiet 6 dni
(zawiera 5 noclegi, 5 obiadokolacje i 5 śniadania,   rozpoczyna się od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu)    

Dzieci do 3 roku życia bezpłatnie -  bez świadczeń (osobnego łóżka i  „talerzyka”), dzieci do 10 roku życia rabat 30% (w tym osobne łóżko i ½ porcji wyżywienia) .

Oferujemy pobyt w komfortowych pokojach hotelowych z pełnym węzłem sanitarnym i    TV, dwa posiłki dziennie (śniadania  w formie bufetu i serwowane obiadokolacje) klimatyzowaną salę restauracjyjną  i dwie sale konferencyjne, domową kuchnię miłą atmosferę oraz możliwość organizacji imprez dodatkowych    (np.: grill z grzańcem i konsumpcją,   wieczorki taneczne, biały kulig, wycieczki i inne… . Bezpłatny monitorowany parking z dogodnym dojazdem.

Możliwość organizacji wycieczek z przewodnikiem za dodatkową opłatą (Cieszyn, Pętla Beskidzka),  (Cieszyn 4/5h., Pętla Beskidzka – 7/8h.).
Kulig w Dolinie Czarnej Wisełki z biesiadą w Watrze – od 59,00 zł./os.

Dopłata do pokoi jednoosobowych –15,00 zł./os./dzień

W obiekcie istnieje możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych wg cennika.
Turnusy rozpoczynają się obiadem w dniu przyjazdu, a kończą śniadaniem w dniu wyjazdu.
Doba hotelowa od 1400 do 1000. Na terenie budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Obiekt i parking monitorowany całodobowo. Nie przyjmujemy zwierząt.
Podane ceny zawierają podatek VAT.
 Do podanych cen należy doliczyć opłatę uzdrowiskową, za każdy rozpoczęty dzień pobytu, pobieraną przez UM w Ustroniu w wysokości 3,00 PLN.


 
 
Wirtualny spacer

Ustroń

Ustroń/k Cieszyna malowniczo położona miejscowość w bramie doliny rzeki Wisły u podnóża Czantorii Wielkiej (995 m.) i Równicy (884m.). Centrum Ustronia rozciąga się wzdłuż Wisły, ale większość najnowszych domów i ośrodków wypoczynkowych usytuowana jest na terenie osiedli: Zawodzie na zboczu Równicy oraz Jaszowiec w dolinie potoku o tej samej nazwie. Centrum miasta położone jest na wysokości 360 m. npm., a poszczególne osiedla i przysiółki do 600 m. npm.

Sama miejscowość o długości ponad 15 km jest bardzo rozległa, bowiem obejmuje kilkanaście dolin i potoków wpadających do Wisły. Granice miasta przebiegają grzbietami górskimi Równicy od wschodu i Czantorii od południowego zachodu. Ustroń posiada dobre połączenia kolejowe i drogowe z całym krajem.

czytaj więcej

Jak do nas dojechać?