Wielkanoc 2022

ban_336x280

TURNUS   ŚWIĄTECZNY 2022
 
       
TERMIN
5 dniowy
2022
 

TURNUS OBEJMUJE: 4 noclegi, 4 śniadania,  4 obiady, 4 kolacje oraz tworzenie ozdób świątecznych i pisanek, uroczyste śniadanie  Wielkanocne,  spotkanie z Zespołem góralskim i degustacją regionalną,  zabawę dla najmłodszych: Szukanie Zająca Wielkanocnego
 
    KOSZT/OS.       z preferencją ZNP
790,00 zł.
KOSZT/OS.
940,00 zł
      
TERMIN
4 dniowy
2022

TURNUS OBEJMUJE: 3 noclegi, 3 śniadania,  3 obiady, 3 kolacje, oraz tworzenie ozdób świątecznych i pisanek, uroczyste śniadanie  Wielkanocne,  spotkanie z Zespołem góralskim i degustacją regionalną,  zabawę dla najmłodszych: Szukanie Zająca Wielkanocnego
 
KOSZT/OS.
z preferencją ZNP
670,00 zł.
KOSZT/OS.
790,00 zł
Dopłata do pokoju jednoosobowego –10,00 PLN/doba; Dopłata do pokoju Comfort – 10,00 PLN/doba

Dzieci do  4 roku życia bezpłatnie -  bez świadczeń (osobnego łóżka i  „talerzyka”), dzieci do 10 roku życia rabat 30% (w tym osobne łóżko i ½ porcji wyżywienia).

Oferujemy pobyt w komfortowych pokojach hotelowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV, klimatyzowaną salę restauracyjną i dwie sale konferencyjne, domową kuchnię miłą atmosferę oraz możliwość organizacji imprez dodatkowych (kuligi, ogniska, wieczory góralskie i taneczne). Bezpłatny monitorowany parking z dogodnym dojazdem. Bliskość wyciągów narciarskich (Palenica – karnety zniżkowe dla narciarzy, Mała Palenica, Czantoria) zapewni Państwu aktywny wypoczynek. Dla osób ceniących ciszę i spokój – alejka „zdrowia” w bezpośrednim sąsiedztwie DW „Nauczyciel” będzie idealnym miejscem do spacerów.

Turnusy rozpoczynają się obiadem w dniu przyjazdu, a kończą śniadaniem w dniu wyjazdu.
Doba hotelowa trawa od 1400 do 1000. Na terenie budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Obiekt i parking monitorowany całodobowo.  Podane ceny zawierają podatek VAT.
Do podanych cen należy doliczyć opłatę uzdrowiskową, za każdy rozpoczęty dzień pobytu, pobieraną przez UM w Ustroniu                w wysokości 4,40 PLN.

www.uston-nauczyciel.pl                                                                              dwnauczyciel@interia.pl
Wirtualny spacer

Ustroń

Ustroń/k Cieszyna malowniczo położona miejscowość w bramie doliny rzeki Wisły u podnóża Czantorii Wielkiej (995 m.) i Równicy (884m.). Centrum Ustronia rozciąga się wzdłuż Wisły, ale większość najnowszych domów i ośrodków wypoczynkowych usytuowana jest na terenie osiedli: Zawodzie na zboczu Równicy oraz Jaszowiec w dolinie potoku o tej samej nazwie. Centrum miasta położone jest na wysokości 360 m. npm., a poszczególne osiedla i przysiółki do 600 m. npm.

Sama miejscowość o długości ponad 15 km jest bardzo rozległa, bowiem obejmuje kilkanaście dolin i potoków wpadających do Wisły. Granice miasta przebiegają grzbietami górskimi Równicy od wschodu i Czantorii od południowego zachodu. Ustroń posiada dobre połączenia kolejowe i drogowe z całym krajem.

czytaj więcej

Jak do nas dojechać?